O mnie

Cześć! Mam na imię Barbra. Jestem autorka bloga BrakPomyslu.

Jak często chcesz coś ugotować, ale nie masz pomysłu co to będzie? Czy tez należysz do grona osób, które maja milion opcji do wyboru, ale brak pomysłu co przyrządzić na spotkanie ze znajomymi, rodzinny obiad czy romantyczna kolacje? Brak pomysłu na śniadanie? Brak pomysłu na coś słodkiego? Brak pomysłu na danie dla dziecka ? Odpowiedz na te pytania i wiele innych znajdziesz tu.

Ten blog to mój osobisty przepisownik online. Zawsze ze mną – zawsze gotowy do działania. Lubię eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy, lecz są takie do których zawsze chętnie wracam. I to głównie one znajdą swoje miejsce na tym blogu.

Lubię gotować efektywnie i szybko, wykorzystując urządzenia które usprawniają ten proces. Większość przepisów przerabiam na Termomix, żeby w pełni korzystać z uroków tego urządzenia.

Swoje inspiracje czerpie z książek kulinarnych, blogów, osobistych przepisów mam i babć. Urozmaicam, bawię się przepisami, w każdym dodaje coś od siebie.

Prywatnie jestem pracującą mamą Marcelinki, która wraz z moim mężem stanowi grupę wymagających krytyków kulinarnych, dzięki którym mam szerokie spektrum do działania i wykazania się. Głośne Am Am, zaklejone usta i małe rączki oraz uśmiech na twarzach są bezcenne.

 

Zapraszam do kontaktu, komentowania.